O firme

  • Naša firma vznikla v roku 2003 v Bardejove. Medzi naše hlavné činnosti patrí predaj obkladov, dlažieb, sanity, vaní, sprchových kútov a ostatného príslušenstva pre kúpeľne. Už od našich začiatkov sa taktiež venujeme rekonštrukcií kúpeľní, bytových jadier či bezbariérových kúpeľní. V našom štúdiu poskytujeme zákazníkom nielen predaj samotného tovaru, ale u nás nájdete aj doplňujúce služby, ako graficky návrh, alebo dovoz tovaru až k vám domov.


  • Od roku 2013 sme našu činnosť rozšírili aj o internetový predaj kúpeľňového nábytku na stránke: www.nabytokdokupelne.sk, kde okrem kúpeľňových skriniek nájdete aj príslušenstvo ako umývadla, doplnky, či svietidlá.

  • V roku 2016 sme otvorili novú pobočku v Liptovskom Mikuláši. V nej nájdete taktiež kompletný sortiment pre vašu kúpeľnu a zároveň exkluzívne značky, ktoré inde v Liptovskom Mikuláši nenájdete.

 

Našim zákazníkom sa snažíme poradiť nielen počas nákupu či realizácie, ale aj v budúcnosti, pri riešení akéhokoľvek problému. Našu prácu robíme s radosťou a spokojnosť každého jedného zákazníka je pre nás prioritou.
 
Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Kúpeľňové štúdio LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ