Kúpeľňa

V dnešnej uponáhľanej dobe trávime doma čoraz menej času, a preto ak už sme konečne doma, túžime samozrejme po väčšom pohodlí a komforte. Veľa tiež vyžadujeme od našej kúpeľne, lebo je to priestor, ktorý spájame s príjemnými pocitmi a túžbou po relaxe. Kúpeľňa nemá  byť len komplex sanitárnych a hygienických predmetov dennej potreby, pre vykonanie základných hygienických úkonov, ale má to byť také kompozičné riešenie, ktoré bude v maximálnej zhode s našimi vnútornými predstavami.

Veríme, že v záplave dnešnej ponuky, je aj pre Vás ťažké sa zorientovať a vybrať si, či už obklady a dlažby, alebo ostatné potrebné veci pre vašu vysnívanú kúpeľňu. Práve preto sme tu my, aby sme vám poradili, a aby sme spolu našli to najlepšie a najvýhodnejšie riešenie. Nie sme len predajcami produktov, z vlastnej skúsenosti vieme, ako má kúpeľňa vyzerať po všetkých stránkach. Presvedčte sa sami nielen na týchto stránkach ale aj priamo v našom kúpeľňovom štúdiu.

Tešíme sa na Vašu návštevu !

Novinky      

Všetky aktuálne novinky, či prebiehajúce akcie nájdete aj na našom Facebooku:                                  

           Bardejov 

            Liptovský Mikuláš 

 

S radosťou Vás pozývame do nášho novootvoreného kúpeľňového štúdia a to v Liptovskom Mikuláši. Nájdete nás na Novej ul. 5 pri LIDLI v budove bývalej predajne KESA - areál PRIMA stavebnín. Pripravili sme pre Vás veľa noviniek, ktoré nájdete v meste len u nás

 

Pozrite si ako to v našom štúdiu v Liptovskom Mikuláši vyzerá TU

 

                                                                                    
           
                

 Akciová ponuka 2017